Mgr. Peter Seemann, PhD.

PCC
medzinárodne certifikovaný kouč, tréner, lektor, psychoterapeut

Peter Seemann

Osobne si myslím, že odkedy aplikujem návod na koučovacie zručnosti, už mi nerobí problém viesť rokovania a diskusie priaznivým smerom a spolu s mojimi kolegami sa nám darí dosahovať oveľa viac úspechov hlavne v zmene postoja – ak je problém, mám zároveň aj svoj návod na jeho riešenie.

O mne

  • Používam viaceré koučovacie prístupy.
  • Mám špeciány výcvik v tímovom koučingu a niekoľkomesačný kurz Sila stelesnenej zmeny, na základe ktorého používam pri koučovaní jednotu mysle, emócií a tela.
  • Okrem toho mám psychoterapeutický výcvik, magisterské štúdium psychológie a PhD. z ekonomiky so zameraním na rozvoj ľudských zdrojov.
  • Som členom Medzinárodnej federácie koučov (ICF) a Slovenskej asociácie koučov (SAKo).

Prax

  • Individuálny koučing, tímový koučing, mentoring junior koučov a lektorovanie kurzu a workshopov zameraných na koučovacie zručnosti.
  • Vedenie menších tímov a lektorovanie na univerzitnej úrovni.
  • Koučovanie v oblastiach: služby, výroba, obchod, automotive, elektro,  IT, energetika, gastro, vzdelávanie, osobný rozvoj a ďalšie.

Koučovské zameranie

Individuálne koučovanie
V oblasti koučovania sa zameriavam na externé koučovanie podnikateľov, stredných a vyšších manažérov, ale i líniových zamestnancov.

Tímové a skupinové koučovanie
pre manažérske tímy a skupiny zamestnancov príležitostne i formou outdoor.

Pracujem s jednotlivcami i tímami, obchodníkmi, manažérmi, v službách, výrobe i obchode. Zaoberám sa hľadaním a rozvíjaním potenciálu manažérov a zamestnancov. Pomáham rozvíjať talenty a schopnosti, zručnosti, hľadanie riešení.

Mám skúsenosti s prácou v multikultúrnych tímoch a zavádzaním systému koučovacej kultúry na rôznych úrovniach riadenia organizácie. Koučujem v slovenskom aj anglickom jazyku.

Certifikáty

Referencie

Scroll to Top