Rozhodnutie venovať sa koučingu sa rodilo u mňa pomerne dlhú dobu, viac ako 10 rokov. Počas tohto obdobia som niekoľkokrát „ochutnala“ rôzne kurzy, workshopy, webináre.
Až tento rok prišlo konečné rozhodnutie „idem do toho“ a vybrala som si absolvovať 90hod kurz Koučovanie na pracovisku u Vás. A bolo to to najlepšie rozhodnutie. Každý jeden modul bol vysoko profesionálne spracovaný, aktívny a zároveň efektívny. Medzimodulové aktivity ma udržiavali neustále v téme a individuálne mentoringy so Zlatkou boli profesionálne, motivujúce a inšpirujúce. Každým ďalším stretnutím som sa posúvala seba aj svoje kompetencie vyššie.
Keďže som za tie roky mala možnosť si vyskúšať koučing od rôznych poskytovateľov, môžem objektívne povedať, že od ZAKO je úroveň úplne na najvyššom kvalitovom stupni. Ďakujem za príležitosť a čas strávený s Vami, za Vašu motiváciu, trpezlivosť, energiu. Posunulo ma to na cestu, o ktorej som doteraz mohla iba snívať. Vďaka koučingu viem, že tieto nové výzvy zvládnem.

Zlatka, tebe patrí veľká vďaka za všetku prácu, ktorú si so mnou mala, za cestu, ktorou si ma previedla, za osobnostnú zmenu, ktorá sa u mňa stala. Tvoja životná energia, skúsenosti, odbornosť je pre mňa neuveriteľne inšpirujúca. Ďakujem a teším sa na našu ďalšiu spoluprácu.

Celý tím ZAKO, na prvom stretnutí som Vás nazvala čajodejnicami lebo viete úžasne čarovať so slovami, emóciami, otázkami. Dnes už viem, že čarami to nie je, ale tvrdou prácou na sebe. A absolútne sa stotožňujem s Jarkinymi slovami „môj život pred koučingom a po ňom“, ja som síce len niekde v zlome, ale už teraz vidím, že sa mi žije ľahšie.

Návrat hore