Zlatica Maria Stubbs, MA

PCC, MKcS
medzinárodne certifikovaný kouč, tréner, mentor, konzultant,
odborný garant kurzu Koučovanie na pracovisku

Zlatica Stubbs

Zlatka je výnimočný človek, profesionálne aj ľudsky. Perfekcionalistka, neustále vzdelávajúca sa vo svojom odbore. Koučingy s ňou boli a sú pre mňa "otváranie" môjho vnútorného potenciálu na riešenie situácií, ktoré sa okolo dejú a bytostne sa ma dotýkajú. Vďaka nej som uvidela cestu, ktorú som dovtedy cez nánosy rôznych stereotypov a zafixovaných vzorcov správania, nevidela

O mne

Medzinárodne certifikovaný kouč, PCC a Erickson Professional Coach. Mentor pre začínajúcich koučov, ktorí sa pripravujú na certifikáciu.

Vysokú školu absolvovala vo Veľkej Británii zameranú na technologické systémy a manažment a Masters of Arts – Koucovanie na pracovisku. Vo Veľkej Británii pracovala v manažérskych funkciách vyše 20 rokov. Od roku 2000 pracovala ako konzultant, Interim manažér a projektový manažér na medzinárodných projektoch. Posledných 15 rokov sa venuje osobnému rozvoju manažérov a podnikateľov. Ako kouč spolupracuje s medzinárodnými koučovskými firmami v Nemecku, Anglicku a Belgicku.

  • Zakladajúca členka SAKo (Slovenskej asociácie koučov), ktorej bola v roku 2009 predsedníčka a
  • slovenskej pobočky ICF (Medzinárodnej Federácie Koučov), ktorej bola v roku 2008 prezidentka,
  • Finalistka Ankety „Kouč roka 2022“ na Slovensku

Prax

  • Manažment v nadnárodných firmách v Anglicku, Maďarsku a na Slovensku.
  • Poradenstvo a projektový manažment pre firmy investujúce v strednej Európe.
  • Koučovanie, semináre a workshopy pre manažérov a podnikateľov.

Koučovské zameranie

  • Individuálne koučovanie V oblasti koučovania sa zameriava na externé koučovanie podnikateľov, stredných a top manažérov v Anglicku a na Slovensku.
  • Semináre, workshopy a tímové koučovanie mentoring a tieňovanie spojene so spätnou väzbou, mentorovaním a koučovaním. Zameriava sa na implementáciu koučovacej kultúry do firiem.

Certifikáty

Referencie

Návrat hore