Niečo si v živote nenaplánuješ
Ani ja, ako jedna z mnohých, som vo svojich životných plánoch naozaj nemala niektoré stretnutia, ktoré jednoducho prišli. Prišli v momentoch, keď som ich vôbec nečakala a napriek tomu významným spôsobom ovplyvnili môj profesijný ale i súkromný život.
PhDr. Jarmilu Záborskú som v pracovnej aj súkromnej oblasti stretla v priebehu 20 rokov hneď niekoľkokrát. Vždy ma nabili energiou a inšpirovali. V roku 2014 som bola na križovatke vo svojej kariére. Čakalo ma niekoľko významných a ťažkých rozhodnutí . A opäť to prišlo. Stretnutie s Jarkou, s ktorou sme si ľudsky sadli už niekedy dávno. Zrazu, pre mňa v tom správnom okamihu, stála oproti mne nielen Jarka. Stála predo mnou Jarka koučka. Empatická, autentická, otvorená, dynamická a napriek svojej dynamickosti s pozoruhodnou trpezlivosťou a ochotou počúvať, ktorá ma potom cielene mierenými otázkami a pozorovaním priviedla k potrebnému zamysleniu.
A tak sa stalo, že naša spolupráca ovplyvnila niekoľko mojich ale naozaj zásadných životných zmien. Jarke za to patrí moja úprimná vďaka. Vážim si na nej jej otvorenosť a autentickosť, obdivujem vnútorný kľud a ľudskosť.
Jarku odporúčam stretnúť každému, kto potrebuje uvoľniť svoj vlastný potenciál.

Návrat hore